خانه » درباره ما
کلینیک دنداندپزشکی دکتر کثیری

درباره ما

کلینیک دندانپزشکی دکتر کثیری واقع در پردیس از سال 1395 تا به کنون به مدیریت دکتر ویدا پاکدل و دکتر مهدی کثیری با پرسنلی مجرب و آموزش دیده آماده خدمت رسانی در زمینه کلیه امور دندانپزشکی هستند. در این کلینیک از به روزترین ابزار روز دنیا و بهترین متریال استفاده میشود، تمامی لوازم و متریال دندانپزشکی بعد از هر بیمار تعویض شده و هریک از لوازم چندبار مصرف بعد هر بیمار ضدعفونی و اتوکلاو می گردد . سلامتی و بهداشت برای بیماران در اولویت است.  به همین دلیل طرح درمان ها با تشخیص دقیق پزشکان به گونه ای که کاملا به سود بیمار و سلامتی او باشد توسط متخصصین ارائه میشود. طرح درمان با توجه به شرایط بیماران است تا بتوانند به راحتی مشکلات دندانی خود را رفع کنند و تا بهبودی کامل در کنار مراجعه کنندگان گرامی هستیم.

Dr.vidapakdel

دکتر ویدا پاکدل

دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی

شماره نظام پزشکی: 168369

دندانپزشک عمومی با بیش از 5 سال سابقه فعالیت به عنوان دندانپزشک عمومی. 

مدیریت دندانپزشکی درمانگاه کوثر پردیس ، انجام درمان های دندانی از جمله درمان ریشه ( عصب کشی)، ترمیم، جرمگیری، پروتز دندان، زیبایی شامل کامپوزیت و بلیچینگ دندان.

Dr.vidapakdel

Dr.mahdikasiri

دکتر مهدی کثیری

دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی

شماره نظام پزشکی: 168369

دندانپزشک عمومی با بیش از 5 سال سابقه فعالیت به عنوان دندانپزشک عمومی و جراح. 

مدیریت دندانپزشکی درمانگاه کوثر پردیس ، انجام درمان های دندانی از جمله ایمپلنت، پروتز های ثابت و متحرک، جراحی دندان، جراحی لثه، ارتودنسی متحرک، زیبایی شامل لمینت ، کامپوزیت و بلیچینگ دندان.

Dr.mahdi kasiri
اسکرول به بالا